fbpx

Kargo ve Teslimat Politikamız

TESLİMAT BİLGİSİ:

Siparişini vermiş olduğunuz ve stoklarımızda mevcut olan ürünler 1-5 iş günü içerisinde anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığı ile tarafınıza kargolanır. Bu süre ürün müsaitliği ve/veya üretim süresine göre değişiklik gösterebilir. Sipariş vermiş olduğunuz ürün stoklarımızda mevcut değil ise tarafımızca size bilgi verilecektir. Sipariş verildikten sonra siparişte değişiklik veya iptal yapılamamaktadır.

Teslimat bilgisi iletilmediği durumlarda, ürününüz yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için ALICI’nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak internet sitesinde yer alan ön bilgiler içinde açıklanan süre içinde ALICI veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir.

Kargo firmasının, ürünü ALICI’ya teslimi aşamasında karşılaşacağı her türlü sorun nedeniyle, siparişi verilen ürünün ALICI’ya teslim edilememesinden dolayı SATICI sorumlu tutulamaz. Teslimat adresinde siparişinizi teslim alacak birisinin bulunmaması durumunda kargo firmasıyla iletişime geçip teslimatı yeniden organize edebilirsiniz.

Siparişi verilen ürünün, teslimat adresindeki ALICI tarafından teslimatının kabul edilmemesinden dolayı SATICI sorumlu tutulamaz.

Uluslararası teslimatlarda kargo ücreti teslim edilecek ülke göz önünde tutularak değişiklik gösterir. Kargo ücretleri ALICI tarafından karşılanır. Sipariş gönderim yapılacak olan ülkeye bağlı olarak gümrük vergisine tabii olabilir. ALICI, ürünün teslim edileceği ülkenin tüm kanun ve regülasyonlarına uyum sağlamalıdır. Bu kanunlara aykırı olan bir durumdan SATICI sorumlu değildir. Yurt dışına yapılacak olan teslimatlarda gümrük vergisi gönderim yapılacak olan ülkeye bağlı olarak belirlenir ve ALICI tarafından karşılanacaktır.

Close Sepetim
Recently Viewed Close
Close

Close
Menü
Categories